Kyle Warner, 29-letni mistrz wyścigów w kolarstwie górskim, twierdzi, że po drugiej dawce szczepionki Pfizer COVID jego kariera dobiegła końca.

Ten zawodowy kolarz górski cierpi na wiele problemów zdrowotnych po szczepionce Pfizer COVID-19. Kyle Warner otrzymał szczepionkę Pfizer w czerwcu. Niedługo potem doświadczył wielu objawów i 13 lipca został hospitalizowany z problemami z sercem. Został zwolniony ze szpitala, ale później przyjęto go ponownie z „objawami ataku serca”. Ostatecznie zdiagnozowano u niego zapalenie osierdzia i POTS.

Opublikował film na Instagramie, w którym ze łzami w oczach opowiada, jak stracił przyjaciół i rodzinę po ujawnieniu skutków ubocznych szczepionki. Widać, jak walczy z opanowaniem i nie radzi sobie dobrze z tym, co się stało po tym jak poddał się szczepieniu.

„Gdy tylko to wstrzyknęli, poczułem w ustach dziwny metaliczny posmak soli fizjologicznej. Zapytałem faceta: „Czy to normalne?”, a on odpowiedział, że nie, tak dużo o tym nie słyszą. Niepokoi mnie fakt, że lekarz nie zdaje sobie sprawy, że metaliczny posmak w ustach może być oznaką nieumyślnego podania donaczyniowego, ponieważ jeśli szczepionka wejdzie do mięśnia, zostanie w nich i będzie wchłanianie ogólnoustrojowo i zajmuje w ogóle pół godziny lub znacznie dłużej. Ale jeśli trafi do naczynia, od razu uzyskasz metaliczny posmak… Fakt, że od razu możesz to „posmakować”, jest dla mnie bardzo podejrzane, i świadczy że nieumyślnie wprowadzili to do naczynia krwionośnego… Zasadniczo masz stan zapalny reakcja w sercu i stawach zamiast w ramieniu”

https://www.bizpacreview.com/2021/11/15/mountain-bike-legend-kyle-warner-posts-crushing-video-on-incivility-over-career-ending-vaccine-side-effects-1163665/

https://www.instagram.com/tv/CWJwZLeN1Ze/

Kyle Warner: Professional Mountain Biker Suffers Life-Altering Health Problems After Receiving Pfizer COVID-19 Vaccine