Arina Biktimerowa nie żyje. Mistrzyni juniorek Europy w taekwondo zmarła w wieku 19 lat. Jej bliscy są zszokowani, gdyż przed zawodami Arina przeszła dogłębne badania lekarskie.

Pochodząca z Permu w Rosji Arina Biktimerowa zmarła nagle 29 listopada. 19-latka wygrała niedawno mistrzostwa Europy juniorek w taekwondo – podaje gazeta „Komsomolskaja Prawda”.

 

https://sport.fakt.pl/arina-biktimirowa-nie-zyje-mistrzyni-europy-zmarla-nagle-miala-19-lat/ccytp6w

Zszokowana trenerka, tragicznie zmarłej gwiazdy taekwondo, która niecały miesiąc temu zdobyła europejskie złoto, mówi, że nie ma oczywistej przyczyny jej śmierci w wieku 19 lat, a wiadomości o wsparciu napływają z całej Rosji.

Mówi się, że cudowne dziecko Uniwersytetu w Permie, Arina Biktimirowa, nagle zmarła w domu w mieście, w którym studiowała w poniedziałek, pozostawiając rodziców w żałobie po swoim jedynym dziecku.

Wiadomość pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Biktimirova została mistrzynią Mistrzostw Europy Taekwon-Do ITF na Krecie.

„Arina nie miała żadnych przewlekłych chorób. Przed każdymi zawodami sportowcy nie są tylko sprawdzani, ale dosłownie „prześwietlani”.

„Arina, kiedy została sprawdzona przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy, była całkowicie zdrowa. To, co się stało, sprawiło, że jesteśmy zbyt zszokowani”.

Według gazety, krewni Biktimirovej powiedzieli, że nic jej nie było i nie zgłaszała złego samopoczucia, kiedy niedawno spędziła dzień wolny w domu.

Mówi się, że jej rodziców obudził jej świszczący oddech i utrata przytomności następnego ranka.

Karetka przyjechała szybko, by próbować ratować Biktimirową, ale lekarze nie umieli pomóc Arinie, która rozpoczęła swoje sportowe wyczyny w wieku sześciu lat.

Oprócz swoich wysokich ambicji sportowych Biktimirowa studiowała radiofizykę, .

Jej uniwersyteccy trenerzy opisali jej śmierć jako „ogromną stratę” i powiedzieli, że otrzymali telefony „z całej Rosji” z kondolencjami.

„W wieku 11 lat zaczęła już reprezentować rosyjską drużynę narodową” – zaznaczyli.

„Była prawdziwą dziewczyną-gwiazdą – nie tylko w sporcie, ale także w muzyce i nauce. Wybrała dla siebie niestandardowy zawód… i marzyła o zostaniu radiofizykiem.

„W sporcie była utalentowaną sportowcem, która miała przed sobą wspaniałą przyszłość. Jeśli Arina występowała na zawodach, oznaczało to, że automatycznie zarezerwowała dla siebie medal”.

https://www.rt.com/sport/541846-arina-biktimirova-taekwondo-perm-death/

Arina Biktimirova brała udział w Mistrzostwach Europy w Taekwon-Do – (Heraklion, Kreta, Grecja – 26-30 października 2021).

Regulamin konkursu określał następujący wymóg: świadectwo szczepienia lub negatywny test (PCR lub Rapid).

To prawda, że zdrowi młodzi ludzie nie umierają nagle bez poważnego problemu zdrowotnego, ale w ostatnich miesiącach stało się to zjawiskiem masowym. Więc jeśli ktoś nie wymyśli bardzo dobrego wyjaśnienia tych „tajemniczych” nagłych zgonów u młodych i bardzo sprawnych sportowców,  wyraźny powód to szczepienie na covid-19 jako czynnik sprawczy …

Kraje europejskie nie uznają Sputnika V jako szczepionki. Rosyjscy sportowcy, którzy chcą rywalizować w Europie, muszą otrzymać wstrzyknięcie Pfizera / Moderna.