https://www.lifesitenews.com/news/we-are-an-uncomfortable-truth-former-triathlete-in-constant-and-extreme-pain-following-covid-jab/

Suzanna Newell, zawodniczka uprawiająca triathlon, otrzymała szczepionkę firmy Pfizer 13 kwietnia 2021 roku. Wkrótce potem zaczęła odczuwać liczne skutki uboczne, takie jak zmęczenie, bóle ciała, zamglenie mózgu, szum w uszach, wysypka i osłabiające uczucie pieczenia, które sprawiło, że musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Minnesota Triathlete Severely Injured by Covid Shot

Przed zaszczepieniem się była bardzo dbającą o zdrowie, sprawną triatlonistką bez żadnych wcześniej istniejących dolegliwosci. Opisała horror przebudzenia się zaledwie kilka dni po drugim zastrzyku Pfizera z opuchniętym guzem na szyi, skrajnym zmęczeniem, rozdzierającym bólem w nodze, który teraz uniemożliwia jej chodzenie, okropnym bólem w klatce piersiowej, ślepotą i problemami ze wzrokiem w prawym oku. Jej ciało jest torturowane ciągłym, wyniszczającym bólem, odkąd dostała drugą dawkę zastrzyku.

Po serii testów w szpitalu w Twin Cities, które wykluczyły raka i inne choroby, lekarze nie byli w stanie postawić jej ostatecznej diagnozy. Jej stan nadal się pogarszał, a rodzina i przyjaciele nakłaniali ją do zasięgnięcia drugiej opinii w Klinice Mayo. W końcu lekarze, którzy ją leczyli, przyznali, że zastrzyki na Covid spowodowały, że zachorowała na chorobę autoimmunologiczną, z której teraz próbuje wyzdrowieć.

Newell chce, aby rząd- Big Government, głównych handlarzy „szczepionek”- Big Pharma i społeczność medyczną – Big Healthcare uznały ryzyko i zostały pociągnięte do odpowiedzialności za obrażenia odniesione w wyniku zastrzyków na Covid. Poprosiła o trochę „człowieczeństwa” od tych, którzy ignorują ofiary, z których wielu nigdy nie wyzdrowieje po strasznie wyniszczających obrażeniach.

Wezwała , głównych handlarzy narkotyków  do odpowiedzialności za urazy spowodowane zastrzykiem.